Tupety męskie

Nawet zdrowe, gęste i piękne włosy mogą z wiekiem ulec przerzedzeniu lub wypadnięciu. W takiej sytuacji skuteczną pomocą są nowoczesne tupety męskie oraz sprawdzone metody uzupełnienia włosów. Na życzenie klienta możemy odtworzyć wcześniejszą fryzurę lub wykonać całkiem nową, która odmieni jego dotychczasowy wizerunek i znacząco podniesie samoocenę. Warto również dodać, że oferowane przez nas tupety męskie są kształtowane i strzyżone na głowie klienta celem jak najlepszego dopasowania do włosów własnych.

Tupeciki męskie z racji stosowanej techniki ich mocowania nazywane są często włosami na klej. Tego rodzaju uzupełnienia włosów mogą być doklejane do skóry głowy na kilka sposobów. Najczęściej stosowany jest specjalistyczny klej, odpowiednie taśmy oraz elementy termoplastyczne.

MĘSKIE TUPETY NATURALNE OD SUKCESJIA - CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU:

 • różne bazy (materiały) do osadzenia włosów,
 • wysokiej jakości włosy słowiańskie i europejskie,
 • indywidualnie dobrana gęstość i struktura włosów,
 • odpowiednia kolorystyka włosów,
 • różnorodne techniki mocowania np. tupety na klej,
 • profesjonalny dobór fryzury celem podkreślenia zalet klienta.

ZABIEGI NA TUPETACH MĘSKICH

Dla wszystkich, którzy posiadają tupet męski (także taki zakupiony w innej firmie), oferujemy zabiegi dodatkowe tj.

 • dodanie włosów do już istniejących,
 • regenerację włosów,
 • naprawę bazy (materiałów),
 • wymianę obwodów w tupetach i w uzupełnieniach włosów,
 • zagęszczenie włosów,
 • przedłużenie włosów.

Zapewniamy dyskrecję oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Odwiedź nas w łodzi przy ulicy Lnianej 6. Rezerwacja pod numerem telefonu - 503 548 158.

Peruki naturalne

Peruki wraz z kompleksową obsługą jakie chcemy Państwu zaoferować to wieloletnie doświadczenie w tej branży - doradzamy w zakresie doboru koloru, rodzaju włosów, kształtu fryzury podkreślającego urodę. Polecamy zakupić peruki naturalne wykonane z włosów - słowiańskich i europejskich, nie zaś chińskich i indyjskich, które niestety najczęściej można spotkać na polskim rynku. Włosy słowiańskie są piękne i długo zachowują nienaganny wygląd. W naszej ofercie można znaleźć duży wybór peruk, zarówno damskich, męskich jak i tych przeznaczonych dla dzieci. Nasze produkty to nie tylko peruki onkologiczne. Prowadzimy także sprzedaż akcesoriów perukarskich (taśmy, treski). Zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi zakładkami na naszej stronie oraz oczywiście do kontaktu z nami!

Sukcesjia to nie tylko peruki

Jako profesjonalna firma zajmujemy się nie tylko sprzedażą peruk. Wykonujemy także wiele usług związanych zarówno z branżą perukarstwa jak i fryzjerstwa. Z uwagi na naszą pasję jaką jest fryzjerstwo w ofercie Sukcesji znajdują się także usługi w zakresie: koloryzacji, tonowania, zabiegów upiększających i rekonstrukcyjnych. Wykonujemy zabiegi keratynowe, nabłyszczające, które w bezpieczny sposób widocznie poprawiają jakość i wygląd naszych włosów. Gorąco zapraszamy do salonu Sukcesjia w celu poznania szczegółów oferowanych przez nas usług takich jak m.in przedłużanie włosów.

Zabiegi na perukach i włosach

Zajmujemy się między innymi zagęszczaniem włosów bazując na długim doświadczeniu w oparciu o sprawdzone metody. Naszym celem jest przywracanie włosom ich gęstości oraz utraconego blask, a posiadana przez nas wiedza pozwala nam na jego realizację. Zachęcamy również do skorzystania z innych zabiegów, które pojawiły się w naszej ofercie, takich jak m.in. uzupełnianie zbyt rzadkich włosów. W Sukcesji nie tylko kupisz peruki naturalne ale także pomożemy Ci poprzez profesjonalne zabiegi.

W przypadku jakichkolwiek pytania związanych z naszymi usługami czy też zakupem peruk naturalnych - zachęcamy do kontaktu osobistego - Łódź ul. Lniana 6. lub telefonicznego - 503 548 158. Dokładnie wyjaśnimy na czym polega dany zabieg i w jaki sposób będzie przez nas przeprowadzany.

ZAPASZAMY DO SALONU PERUK SUKCESJIA,

ŁÓDŹ UL. LNIANA 6.

REZERWACJA POD NUMEREM TELEFONU: 503 548 158