Tupety damskie

Tupety damskie jak i również systemy włosów stanowią doskonałą i co ważne bezinwazyjną alternatywę do fryzjerskich metod zagęszczania oraz przeszczepu włosów. Tupeciki damskie oferowane przez naszą firmę wykonujemy w oparciu o różne rodzaje baz (materiałów) oraz najwyższej jakości włosy słowiańskie i europejskie o naturalnym rdzeniu, oraz pełnej łusce. Nie stosujemy domieszek włosów pochodzących z innych źródeł oraz włosów syntetycznych. Niewątpliwym atutem naszych tupetów z naturalnych włosów i systemów włosów jest ich ręczne osadzanie oraz indywidualny dobór strzyżenia, stylizacji włosów odbywający się na głowie klientki. Dzięki temu można zadbać o najdrobniejsze szczegóły nowej fryzury.

DLACZEGO WYKORZYSTUJEMY WŁOSY SŁOWIAŃSKIE?

Korzystamy wyłącznie z włosów słowiańskich, ponieważ:

 • są lekkie,
 • wyglądają naturalnie,
 • dają możliwość stworzenia fryzury o dowolnym kształcie,
 • są trwałe,
 • są proste w pielęgnacji,
 • dają możliwość dopasowania ilości, struktury oraz kolorystyki do potrzeb konkretnej klientki,
 • pozwalają na zastosowanie różnych rodzajów mocowań np. tupety damskie na spince.

ZABIEGI NA TUPECIKACH DAMSKICH I SYSTEMACH WŁOSÓW

Masz używany tupet damski lub uzupełnienie włosów, które wymaga odświeżenia? W takim razie nasza oferta usług dodatkowych jest dla Ciebie.

Niezależnie do tego, gdzie i kiedy kupiłaś swój tupecik, oferujemy Ci:

 • dodawanie nowych włosów,
 • przedłużenia włosów osadzonych i ich zagęszczenie,
 • regenerację samego włosa,
 • zabiegi podnoszące jakość włosów,
 • wymianę obwodów do doklejania taśmy,
 • wymianę systemów samozatrzaskowych, spinek,
 • regenerację bazy (materiałów).

Oferujemy pełną dyskrecję oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Zachęcamy do odwiedzenia nas pod adresem - Łódź, Lniana 6. Rezerwacja pod numerem telefonu - 503 548 158.

Peruki naturalne

Peruki wraz z kompleksową obsługą jakie chcemy Państwu zaoferować to wieloletnie doświadczenie w tej branży - doradzamy w zakresie doboru koloru, rodzaju włosów, kształtu fryzury podkreślającego urodę. Polecamy zakupić peruki naturalne wykonane z włosów - słowiańskich i europejskich, nie zaś chińskich i indyjskich, które niestety najczęściej można spotkać na polskim rynku. Włosy słowiańskie są piękne i długo zachowują nienaganny wygląd. W naszej ofercie można znaleźć duży wybór peruk, zarówno damskich, męskich jak i tych przeznaczonych dla dzieci. Nasze produkty to nie tylko peruki onkologiczne. Prowadzimy także sprzedaż akcesoriów perukarskich (taśmy, treski). Zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi zakładkami na naszej stronie oraz oczywiście do kontaktu z nami!

Sukcesjia to nie tylko peruki

Jako profesjonalna firma zajmujemy się nie tylko sprzedażą peruk. Wykonujemy także wiele usług związanych zarówno z branżą perukarstwa jak i fryzjerstwa. Z uwagi na naszą pasję jaką jest fryzjerstwo w ofercie Sukcesji znajdują się także usługi w zakresie: koloryzacji, tonowania, zabiegów upiększających i rekonstrukcyjnych. Wykonujemy zabiegi keratynowe, nabłyszczające, które w bezpieczny sposób widocznie poprawiają jakość i wygląd naszych włosów. Gorąco zapraszamy do salonu Sukcesjia w celu poznania szczegółów oferowanych przez nas usług takich jak m.in przedłużanie włosów.

Zabiegi na perukach i włosach

Zajmujemy się między innymi zagęszczaniem włosów bazując na długim doświadczeniu w oparciu o sprawdzone metody. Naszym celem jest przywracanie włosom ich gęstości oraz utraconego blask, a posiadana przez nas wiedza pozwala nam na jego realizację. Zachęcamy również do skorzystania z innych zabiegów, które pojawiły się w naszej ofercie, takich jak m.in. uzupełnianie zbyt rzadkich włosów. W Sukcesji nie tylko kupisz peruki naturalne ale także pomożemy Ci poprzez profesjonalne zabiegi.

W przypadku jakichkolwiek pytania związanych z naszymi usługami czy też zakupem peruk naturalnych - zachęcamy do kontaktu osobistego - Łódź ul. Lniana 6. lub telefonicznego - 503 548 158. Dokładnie wyjaśnimy na czym polega dany zabieg i w jaki sposób będzie przez nas przeprowadzany.

ZAPASZAMY DO SALONU PERUK SUKCESJIA,

ŁÓDŹ UL. LNIANA 6.

REZERWACJA POD NUMEREM TELEFONU: 503 548 158