Tupety damskie

Oferujemy bezpośrednio wykonane przez naszą firmę tupety damskie , uzupełnienia oraz zagęszczenia włosów.

Do Państwa wyboru polecamy:

 • różne rodzaje baz ( materiałów )
 • najlepszej jakości włosy słowiańskie i europejskie (bez domieszek innych rodzaii włosów) o pełnej łusce włosa.

Tupety damskie - polecamy słowiańskie włosy ze względu na ich:

 • lekkość,długą żywotność i wygląd.
 • ilość,strukturę,kolorystykę dopasowaną na życzenie klientki
 • wymiary,kształty,rodzaj mocowania włosów

Atutem naszym jest ręczne osadzanie włosów oraz indywidualny dobór strzyżenia,stylizacji włosów odbywający się na głowie klientki.Dzięki temu można zadbać o najdrobniejsze szczegóły nowej fryzury.

 

Technika wykonania damskich tupetów

Ich technika wykonania i uzupełnienia włosów są doskonałą bezinwazyjną alternatywą do przeszczepów włosów bądz różnych metod fryzjerskiego zagęszczania włosów.

 

Jeżeli macie Panie używany tupet damski lub uzupełnienie włosów ( zamówione lub kupione w innej firmie) to świadczymy również usługi w zakresie:

 • dodawania nowych włosów
 • przedłużenia i zagęszczenia do już osadzonych włosów
 • regeneracji samego włosa
 • zabiegów podnoszących jakość włosów
 • wymiany obwodów do doklejania taśmy
 • wymiany systemów samozatrzaskowych,spinek
 • regeneracji bazy (materiałów)

 

Oferujemy osobiste podejście do każdego klienta.

Zachęcamy do odwiedzenia nas pod adresem - Łódź, Lniana 6

Rezerwacja pod numerem telefonu - 503 548 158

Peruki naturalne

Peruki wraz z kompleksową obsługą jakie chcemy Państwu zaoferować to wieloletnie doświadczenie w tej branży - doradzamy w zakresie doboru koloru, rodzaju włosów, kształtu fryzury podkreślającego urodę. Polecamy zakupić peruki naturalne wykonane z włosów - słowiańskich i europejskich, nie zaś chińskich i indyjskich, które niestety najczęściej można spotkać na polskim rynku. Włosy słowiańskie są piękne i długo zachowują nienaganny wygląd. W naszej ofercie można znaleźć duży wybór peruk, zarówno damskich, męskich jak i tych przeznaczonych dla dzieci. Nasze produkty to nie tylko peruki onkologiczne. Prowadzimy także sprzedaż akcesoriów perukarskich (taśmy, treski). Zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi zakładkami na naszej stronie oraz oczywiście do kontaktu z nami!

Sukcesjia to nie tylko peruki

Jako profesjonalna firma zajmujemy się nie tylko sprzedażą peruk. Wykonujemy także wiele usług związanych zarówno z branżą perukarstwa jak i fryzjerstwa. Z uwagi na naszą pasję jaką jest fryzjerstwo w ofercie Sukcesji znajdują się także usługi w zakresie: koloryzacji, tonowania, zabiegów upiększających i rekonstrukcyjnych. Wykonujemy zabiegi keratynowe, nabłyszczające, które w bezpieczny sposób widocznie poprawiają jakość i wygląd naszych włosów. Gorąco zapraszamy do salonu Sukcesjia w celu poznania szczegółów oferowanych przez nas usług takich jak m.in przedłużanie włosów.

Zabiegi na perukach i włosach

Zajmujemy się między innymi zagęszczaniem włosów bazując na długim doświadczeniu w oparciu o sprawdzone metody. Naszym celem jest przywracanie włosom ich gęstości oraz utraconego blask, a posiadana przez nas wiedza pozwala nam na jego realizację. Zachęcamy również do skorzystania z innych zabiegów, które pojawiły się w naszej ofercie, takich jak m.in. uzupełnianie zbyt rzadkich włosów. W Sukcesji nie tylko kupisz peruki naturalne ale także pomożemy Ci poprzez profesjonalne zabiegi.

W przypadku jakichkolwiek pytania związanych z naszymi usługami czy też zakupem peruk naturalnych - zachęcamy do kontaktu osobistego - Łódź ul. Lniana 6. lub telefonicznego - 503 548 158. Dokładnie wyjaśnimy na czym polega dany zabieg i w jaki sposób będzie przez nas przeprowadzany.

ZAPASZAMY DO SALONU PERUK SUKCESJIA,

ŁÓDŹ UL. LNIANA 6.

REZERWACJA POD NUMEREM TELEFONU: 503 548 158