Systemy włosów zastępujące peruki

Oferowane przez nas systemy zastępujące peruki wyróżniają się:

 • bardzo leciutka baza z mikroskóry, monofilamentu, mikrosiateczki
 • włosy osadzone ręcznie – pojedynczo, co wpływa na bardzo długą żywotność (znacznie dłuższą od peruk z naturalnych włosów)
 • najlepsza jakość włosa słowiańskiego
 • indywidualnie dobierana gęstość
 • uwzględnione najwyższe oczekiwania klientów
 • polecane zarówno dla osób nie posiadających własnych włosów, jak i dla osób posiadających włosy, po chemioterapii, radioterapii, w wyłysieniach różnego typu, w celu upiększającym
 • nie niszczą włosów klienta/klientki
 • nowoczesne mocowania dające bardzo dobrą stabilność na głowie
 • polecane dla osób, które cenią sobie bardzo wysoką jakość włosów
 • dla osób aktywnych – umożliwiają aktywny styl życia, poprawiają komfort życia
 • dla osób, które mają wyższe wymagania
 • z systemami zastępującymi peruki można korzystać z usług fryzjerskich, farbować, pojaśnieć, prostować, modelować.


Warto postawić na wysokiej jakości włosy, nowoczesne materiały spodu i dzięki temu - najwyższy stopień wygody.

Peruki naturalne

Peruki wraz z kompleksową obsługą jakie chcemy Państwu zaoferować to wieloletnie doświadczenie w tej branży - doradzamy w zakresie doboru koloru, rodzaju włosów, kształtu fryzury podkreślającego urodę. Polecamy zakupić peruki naturalne wykonane z włosów - słowiańskich i europejskich, nie zaś chińskich i indyjskich, które niestety najczęściej można spotkać na polskim rynku. Włosy słowiańskie są piękne i długo zachowują nienaganny wygląd. W naszej ofercie można znaleźć duży wybór peruk, zarówno damskich, męskich jak i tych przeznaczonych dla dzieci. Nasze produkty to nie tylko peruki onkologiczne. Prowadzimy także sprzedaż akcesoriów perukarskich (taśmy, treski). Zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi zakładkami na naszej stronie oraz oczywiście do kontaktu z nami!

Sukcesjia to nie tylko peruki

Jako profesjonalna firma zajmujemy się nie tylko sprzedażą peruk. Wykonujemy także wiele usług związanych zarówno z branżą perukarstwa jak i fryzjerstwa. Z uwagi na naszą pasję jaką jest fryzjerstwo w ofercie Sukcesji znajdują się także usługi w zakresie: koloryzacji, tonowania, zabiegów upiększających i rekonstrukcyjnych. Wykonujemy zabiegi keratynowe, nabłyszczające, które w bezpieczny sposób widocznie poprawiają jakość i wygląd naszych włosów. Gorąco zapraszamy do salonu Sukcesjia w celu poznania szczegółów oferowanych przez nas usług takich jak m.in przedłużanie włosów.

Zabiegi na perukach i włosach

Zajmujemy się między innymi zagęszczaniem włosów bazując na długim doświadczeniu w oparciu o sprawdzone metody. Naszym celem jest przywracanie włosom ich gęstości oraz utraconego blask, a posiadana przez nas wiedza pozwala nam na jego realizację. Zachęcamy również do skorzystania z innych zabiegów, które pojawiły się w naszej ofercie, takich jak m.in. uzupełnianie zbyt rzadkich włosów. W Sukcesji nie tylko kupisz peruki naturalne ale także pomożemy Ci poprzez profesjonalne zabiegi.

W przypadku jakichkolwiek pytania związanych z naszymi usługami czy też zakupem peruk naturalnych - zachęcamy do kontaktu osobistego - Łódź ul. Lniana 6. lub telefonicznego - 503 548 158. Dokładnie wyjaśnimy na czym polega dany zabieg i w jaki sposób będzie przez nas przeprowadzany.

ZAPASZAMY DO SALONU PERUK SUKCESJIA,

ŁÓDŹ UL. LNIANA 6.

REZERWACJA POD NUMEREM TELEFONU: 503 548 158