Przedłużanie włosów

W ofercie firmy Sukcesjia znajduje się również przedłużanie włosów na stałe, które nie niszczy włosów. Teraz nie trzeba czekać aż włosy urosną – dzięki naszemu sposobowi można błyskawicznie odmienić swój wygląd. Używane przez nas włosy można dowolnie modelować i poddawać zabiegom fryzjerskim – daje to nieograniczone możliwości w układaniu fryzury. Przedłużanie włosów to idealna opcja dla osób, które marzą o długich  i gęstych włosach.

 

Długie włosy bez zapuszczania

Marzysz o pięknych, długich włosach, ale nie masz czasu – albo cierpliwości – aby je zapuścić? Rozważ więc zabieg przedłużania włosów! Wybierz odpowiednią metodę, profesjonalny salon i ciesz się wspaniałą fryzurą.

 

 

Dla kogo przedłużanie?

Wbrew pozorom, włosy przedłużają nie tylko kobiety, które mają ochotę zmienić coś w swoim wyglądzie – czasem na taki zabieg decydują się także panie na przykład po długiej chorobie, podczas której ich organizm był osłabiony, co, jak wiemy, nie pozostaje bez wpływu na wzrost włosa. Rzecz jasna wiele kobiet przedłuża włosy, pragnąc cieszyć się długimi pasmami bez nużącego zapuszczania, albo też – przed jednorazową, ważną okazją.

 

 

Wybierz odpowiednią metodę przedłużania włosów:

Obecnie istnieje wiele metod przedłużania włosów. Dobrze jest przed wyborem danej metody skonsultować się z fryzjerem lub stylistą, który oceni stan naszych włosów i podpowie, który ze sposobów będzie dla nas najlepszy. Możemy wybierać spośród metod takich jak:

 

  • Przedłużanie włosów metodą keratynową

Polecana paniom, które mają raczej cienkie i słabe włosy – zabieg keratynowy nie osłabia bowiem struktury włosa. Polega ona na zgrzewaniu pod wpływem wysokiej temperatury (około 170 stopni) włosów naturalnych oraz sztucznych. Jeśli włosy po przedłużeniu są odpowiednio pielęgnowane, trwałość zabiegu to nawet pięć miesięcy!

 

  • Przedłużanie włosów metodą „na mikroringi”

Mikroringi to inaczej małe „obrączki”, którymi przyczepia się nowe pasma do naturalnych włosów klientki. Niestety, ta metoda przedłużania włosów nie należy do zbyt trwałych – efekt na ogół nie utrzymuje się dłużej niż trzy lub cztery miesiące, choć – jeśli unika się bardzo wysokich temperatur i długotrwałego moczenia – może być naprawdę zachwycający.

 

  • Przedłużanie włosów metodą ultradźwiękową

Działanie z wykorzystaniem nowoczesnej technologii, odpowiednie dla pań zatroskanych o stan swoich włosów, gdyż nie osłabia ich ani nie powoduje przesuszania. Do łączenia włosów własnych oraz „dodatkowych”, wykorzystuje się fale energetyczne, dzięki czemu „styk” włosów naturalnych i doczepionych jest niewidoczny. Trwałość tego zabiegu jest prawdziwie rekordowa – wynosi ona bowiem aż do sześciu miesięcy!

 

  • Przedłużanie włosów metodą clip-in

A co, jeśli lubisz swoje krótsze włosy, ale masz ochotę na jednorazowe upięcie wymagające długich pasm (na przykład wtedy, gdy wybierasz się na wesele)? Idealna będzie wówczas metoda clip-in, polegająca przedłużaniu włosów poprzez doczepianie włosów na specjalne klipsy. Twoje włosy będą wydawać się nie tylko dłuższe, ale także znacznie gęstsze!

 

Niezależnie od tego, którą z tych metod wybierzesz, udaj się do rekomendowanego salonu. Wiele kobiet, które próbowały przedłużania u koleżanek lub w niesprawdzonym miejscu, bardzo żałowało swojej decyzji z uwagi na zniszczone włosy lub łączenia, które były bardzo widoczne. Kolor doczepianych pasm musi być identyczny z naturalnym, a używany sprzęt – wysokiej jakości. Wtedy będziesz patrzyła w lustro z zachwytem!

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o przedłużaniu włosów to zachęcamy do kontaktu z nami. Odpowiemy na wszystkie twoje pytania, pomożemy w dokonaniu wyboru odpowiedniego zabiegu. 

 

Zapraszamy do salonu Sukcesjia na przedłużanie włosów 

Łódź, Lniana 6. jak również na inne zabiegi. 

Rezerwacja pod numerem telefonu - 503 548 158

 

Peruki naturalne

Peruki wraz z kompleksową obsługą jakie chcemy Państwu zaoferować to wieloletnie doświadczenie w tej branży - doradzamy w zakresie doboru koloru, rodzaju włosów, kształtu fryzury podkreślającego urodę. Polecamy zakupić peruki naturalne wykonane z włosów - słowiańskich i europejskich, nie zaś chińskich i indyjskich, które niestety najczęściej można spotkać na polskim rynku. Włosy słowiańskie są piękne i długo zachowują nienaganny wygląd. W naszej ofercie można znaleźć duży wybór peruk, zarówno damskich, męskich jak i tych przeznaczonych dla dzieci. Nasze produkty to nie tylko peruki onkologiczne. Prowadzimy także sprzedaż akcesoriów perukarskich (taśmy, treski). Zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi zakładkami na naszej stronie oraz oczywiście do kontaktu z nami!

Sukcesjia to nie tylko peruki

Jako profesjonalna firma zajmujemy się nie tylko sprzedażą peruk. Wykonujemy także wiele usług związanych zarówno z branżą perukarstwa jak i fryzjerstwa. Z uwagi na naszą pasję jaką jest fryzjerstwo w ofercie Sukcesji znajdują się także usługi w zakresie: koloryzacji, tonowania, zabiegów upiększających i rekonstrukcyjnych. Wykonujemy zabiegi keratynowe, nabłyszczające, które w bezpieczny sposób widocznie poprawiają jakość i wygląd naszych włosów. Gorąco zapraszamy do salonu Sukcesjia w celu poznania szczegółów oferowanych przez nas usług takich jak m.in przedłużanie włosów.

Zabiegi na perukach i włosach

Zajmujemy się między innymi zagęszczaniem włosów bazując na długim doświadczeniu w oparciu o sprawdzone metody. Naszym celem jest przywracanie włosom ich gęstości oraz utraconego blask, a posiadana przez nas wiedza pozwala nam na jego realizację. Zachęcamy również do skorzystania z innych zabiegów, które pojawiły się w naszej ofercie, takich jak m.in. uzupełnianie zbyt rzadkich włosów. W Sukcesji nie tylko kupisz peruki naturalne ale także pomożemy Ci poprzez profesjonalne zabiegi.

W przypadku jakichkolwiek pytania związanych z naszymi usługami czy też zakupem peruk naturalnych - zachęcamy do kontaktu osobistego - Łódź ul. Lniana 6. lub telefonicznego - 503 548 158. Dokładnie wyjaśnimy na czym polega dany zabieg i w jaki sposób będzie przez nas przeprowadzany.

ZAPASZAMY DO SALONU PERUK SUKCESJIA,

ŁÓDŹ UL. LNIANA 6.

REZERWACJA POD NUMEREM TELEFONU: 503 548 158