Peruki męskie

Dobrej jakości peruki męskie są imitacją włosów klienta. Kolorystyka męskich peruk bardzo odbiega od kolorystyki peruk damskich, które mają ciepłe tonacje. Męski charakter podkreślają naturalne, zdecydowane kolory. Różnice występują również w opomiarowaniu głowy męskiej i konstrukcji bazy. Najważniejszą rzeczą, na jaką należy zwrócić uwagę jest konstrukcja spodu (materiału na jakim jest wykonana), kolorystyka włosów, naturalna gęstość i oczywiście jakość włosów.

Dla klienta oczekującego najlepszej jakości peruki , proponujemy nowoczesne rozwiązania z użyciem mikroskóry z pojedynczo osadzonymi włosami. Wszystkie parametry nowej fryzury są ustalane indywidualnie, co zapewnia nie tylko komfort, ale też piękny i naturalny wygląd. Stworzymy dla Panów niczym nieróżniące się od własnych włosów peruki męskie. Korzystamy z nowoczesnych technologii zapewniających efekt wyrastania włosów ze skóry głowy. Dbamy o trwałe mocowania peruk. Nasze peruki męskie umożliwiają prowadzenie aktywnego trybu życia.

Sprawdź pełną ofertę usług perukarskich i odwiedź nasz profesjonalny salon - Łódź, Lniana 6. Rezerwacja pod numerem telefonu - 503 548 158

Peruki naturalne

Peruki wraz z kompleksową obsługą jakie chcemy Państwu zaoferować to wieloletnie doświadczenie w tej branży - doradzamy w zakresie doboru koloru, rodzaju włosów, kształtu fryzury podkreślającego urodę. Polecamy zakupić peruki naturalne wykonane z włosów - słowiańskich i europejskich, nie zaś chińskich i indyjskich, które niestety najczęściej można spotkać na polskim rynku. Włosy słowiańskie są piękne i długo zachowują nienaganny wygląd. W naszej ofercie można znaleźć duży wybór peruk, zarówno damskich, męskich jak i tych przeznaczonych dla dzieci. Nasze produkty to nie tylko peruki onkologiczne. Prowadzimy także sprzedaż akcesoriów perukarskich (taśmy, treski). Zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi zakładkami na naszej stronie oraz oczywiście do kontaktu z nami!

Sukcesjia to nie tylko peruki

Jako profesjonalna firma zajmujemy się nie tylko sprzedażą peruk. Wykonujemy także wiele usług związanych zarówno z branżą perukarstwa jak i fryzjerstwa. Z uwagi na naszą pasję jaką jest fryzjerstwo w ofercie Sukcesji znajdują się także usługi w zakresie: koloryzacji, tonowania, zabiegów upiększających i rekonstrukcyjnych. Wykonujemy zabiegi keratynowe, nabłyszczające, które w bezpieczny sposób widocznie poprawiają jakość i wygląd naszych włosów. Gorąco zapraszamy do salonu Sukcesjia w celu poznania szczegółów oferowanych przez nas usług takich jak m.in przedłużanie włosów.

Zabiegi na perukach i włosach

Zajmujemy się między innymi zagęszczaniem włosów bazując na długim doświadczeniu w oparciu o sprawdzone metody. Naszym celem jest przywracanie włosom ich gęstości oraz utraconego blask, a posiadana przez nas wiedza pozwala nam na jego realizację. Zachęcamy również do skorzystania z innych zabiegów, które pojawiły się w naszej ofercie, takich jak m.in. uzupełnianie zbyt rzadkich włosów. W Sukcesji nie tylko kupisz peruki naturalne ale także pomożemy Ci poprzez profesjonalne zabiegi.

W przypadku jakichkolwiek pytania związanych z naszymi usługami czy też zakupem peruk naturalnych - zachęcamy do kontaktu osobistego - Łódź ul. Lniana 6. lub telefonicznego - 503 548 158. Dokładnie wyjaśnimy na czym polega dany zabieg i w jaki sposób będzie przez nas przeprowadzany.

ZAPASZAMY DO SALONU PERUK SUKCESJIA,

ŁÓDŹ UL. LNIANA 6.

REZERWACJA POD NUMEREM TELEFONU: 503 548 158