Peruki dla dzieci

Poszukujesz peruki dla dzieci? Trafiłeś idealnie! W salonie Sukcesjia tworzymy nowoczesne i wygodne peruki dla dzieci. Co możemy Państwu zaoferować? 

  • indywidualne podejście do małego klienta
  • Wykonane z cieniutkich włosów
  • brak nadmiernej ilości włosów
  • szczególnie polecamy dla małych klientów systemy zastępujące peruki dla dzieci 
  • na życzenie możemy wykonać system lub perukę z włosów baby hair (jakość i miękkość dziecięcych włosów)
  • polecamy włosy w naturalnych kolorach, nie poddawane wcześniejszym obróbkom fryzjerskim
  • systemy i peruki dla dzieci pozwalają cieszyć się beztroskim dzieciństwem, bawić się z rówieśnikami, dają radość i wygodę.

Jesteś zainteresowany stworzeniem peruki dla dzieci? Skontaktuj się z nami, w celu ustalenia szczegółów realizacji. Peruki dziecięce są wykonywane zgodnie z najnowszymi technologiami, gwarantując naturalny wygląd i komfort użytkowania. Serdecznie zapraszamy do naszej siedziby – Łódź, Lniana 6. Rezerwacja pod numerem telefonu - 503 548 158

Peruki naturalne

Peruki wraz z kompleksową obsługą jakie chcemy Państwu zaoferować to wieloletnie doświadczenie w tej branży - doradzamy w zakresie doboru koloru, rodzaju włosów, kształtu fryzury podkreślającego urodę. Polecamy zakupić peruki naturalne wykonane z włosów - słowiańskich i europejskich, nie zaś chińskich i indyjskich, które niestety najczęściej można spotkać na polskim rynku. Włosy słowiańskie są piękne i długo zachowują nienaganny wygląd. W naszej ofercie można znaleźć duży wybór peruk, zarówno damskich, męskich jak i tych przeznaczonych dla dzieci. Nasze produkty to nie tylko peruki onkologiczne. Prowadzimy także sprzedaż akcesoriów perukarskich (taśmy, treski). Zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi zakładkami na naszej stronie oraz oczywiście do kontaktu z nami!

Sukcesjia to nie tylko peruki

Jako profesjonalna firma zajmujemy się nie tylko sprzedażą peruk. Wykonujemy także wiele usług związanych zarówno z branżą perukarstwa jak i fryzjerstwa. Z uwagi na naszą pasję jaką jest fryzjerstwo w ofercie Sukcesji znajdują się także usługi w zakresie: koloryzacji, tonowania, zabiegów upiększających i rekonstrukcyjnych. Wykonujemy zabiegi keratynowe, nabłyszczające, które w bezpieczny sposób widocznie poprawiają jakość i wygląd naszych włosów. Gorąco zapraszamy do salonu Sukcesjia w celu poznania szczegółów oferowanych przez nas usług takich jak m.in przedłużanie włosów.

Zabiegi na perukach i włosach

Zajmujemy się między innymi zagęszczaniem włosów bazując na długim doświadczeniu w oparciu o sprawdzone metody. Naszym celem jest przywracanie włosom ich gęstości oraz utraconego blask, a posiadana przez nas wiedza pozwala nam na jego realizację. Zachęcamy również do skorzystania z innych zabiegów, które pojawiły się w naszej ofercie, takich jak m.in. uzupełnianie zbyt rzadkich włosów. W Sukcesji nie tylko kupisz peruki naturalne ale także pomożemy Ci poprzez profesjonalne zabiegi.

W przypadku jakichkolwiek pytania związanych z naszymi usługami czy też zakupem peruk naturalnych - zachęcamy do kontaktu osobistego - Łódź ul. Lniana 6. lub telefonicznego - 503 548 158. Dokładnie wyjaśnimy na czym polega dany zabieg i w jaki sposób będzie przez nas przeprowadzany.

ZAPASZAMY DO SALONU PERUK SUKCESJIA,

ŁÓDŹ UL. LNIANA 6.

REZERWACJA POD NUMEREM TELEFONU: 503 548 158