Peruki damskie

Jedną ze specjalizacji firmy Sukcesjia są peruki damskie, jak i ich następczynie – peruki na mikroskórze, systemy zastępujące peruki. Dla porównania tych produktów zapraszamy do zakładki PERUKI NATURALNE na naszej stronie. Dla klientek ceniących jakość włosów polecamy uzupełnienia całościowe lub częściowe na mikroskórze. Mikroskóra to cieniutka baza wykonana z naturalnego materiału, pod którą skóra głowy oddycha. Włosy osadzone są pojedynczo dając efekt wyrastania ze skóry głowy. To jedno z najlepszych i najnowocześniejszych rozwiązań w tej dziedzinie.

Na peruki damskie i uzupełnienia włosów polecamy włosy najwyższej jakości – sortowane słowiańskie lub europejskie, dające nieograniczone możliwości fryzjerskie, lekkie, układające się, w strukturze 100% włosa naturalnego. Istotna jest również technika osadzenia nowego uzupełnienia na skórze głowy. Nowatorskie rozwiązania wykonania włosów i idealne trzymanie się do włosów klientów lub skóry głowy są docenianym atutem, zapewniającym wygodę i piękny wygląd. Nasze peruki damskie i uzupełnienia włosów to odpowiedni wybór dla osób wymagających i ceniących komfort i jakość. Stworzymy dla Pań precyzyjnie dopasowane peruki damskie.

W salonie Sukcesjia dowiesz się więcej o perukach. Zachęcamy do odwiedzenia nas - Łódź, Lniana 6. Rezerwacja pod numerem telefonu - 503 548 158

Peruki naturalne

Peruki wraz z kompleksową obsługą jakie chcemy Państwu zaoferować to wieloletnie doświadczenie w tej branży - doradzamy w zakresie doboru koloru, rodzaju włosów, kształtu fryzury podkreślającego urodę. Polecamy zakupić peruki naturalne wykonane z włosów - słowiańskich i europejskich, nie zaś chińskich i indyjskich, które niestety najczęściej można spotkać na polskim rynku. Włosy słowiańskie są piękne i długo zachowują nienaganny wygląd. W naszej ofercie można znaleźć duży wybór peruk, zarówno damskich, męskich jak i tych przeznaczonych dla dzieci. Nasze produkty to nie tylko peruki onkologiczne. Prowadzimy także sprzedaż akcesoriów perukarskich (taśmy, treski). Zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi zakładkami na naszej stronie oraz oczywiście do kontaktu z nami!

Sukcesjia to nie tylko peruki

Jako profesjonalna firma zajmujemy się nie tylko sprzedażą peruk. Wykonujemy także wiele usług związanych zarówno z branżą perukarstwa jak i fryzjerstwa. Z uwagi na naszą pasję jaką jest fryzjerstwo w ofercie Sukcesji znajdują się także usługi w zakresie: koloryzacji, tonowania, zabiegów upiększających i rekonstrukcyjnych. Wykonujemy zabiegi keratynowe, nabłyszczające, które w bezpieczny sposób widocznie poprawiają jakość i wygląd naszych włosów. Gorąco zapraszamy do salonu Sukcesjia w celu poznania szczegółów oferowanych przez nas usług takich jak m.in przedłużanie włosów.

Zabiegi na perukach i włosach

Zajmujemy się między innymi zagęszczaniem włosów bazując na długim doświadczeniu w oparciu o sprawdzone metody. Naszym celem jest przywracanie włosom ich gęstości oraz utraconego blask, a posiadana przez nas wiedza pozwala nam na jego realizację. Zachęcamy również do skorzystania z innych zabiegów, które pojawiły się w naszej ofercie, takich jak m.in. uzupełnianie zbyt rzadkich włosów. W Sukcesji nie tylko kupisz peruki naturalne ale także pomożemy Ci poprzez profesjonalne zabiegi.

W przypadku jakichkolwiek pytania związanych z naszymi usługami czy też zakupem peruk naturalnych - zachęcamy do kontaktu osobistego - Łódź ul. Lniana 6. lub telefonicznego - 503 548 158. Dokładnie wyjaśnimy na czym polega dany zabieg i w jaki sposób będzie przez nas przeprowadzany.

ZAPASZAMY DO SALONU PERUK SUKCESJIA,

ŁÓDŹ UL. LNIANA 6.

REZERWACJA POD NUMEREM TELEFONU: 503 548 158