Uzupełnianie włosów

Niechirurgiczne uzupełnianie włosów to metoda znajdująca zastosowania w przypadku:

  • kobiet, mężczyzn oraz dzieci,
  • osób, które cierpią z powodu nadmiernego wypadania włosów,
  • osób całkowicie pozbawionych włosów,
  • osób posiadających wyjątkowo rzadkie włosy,
  • osób, którym zależy na znacznym wzbogaceniu objętości posiadanych włosów.
  • osób z androgenowym, plackowatym łysieniem

Systemy uzupełniania włosów projektujemy indywidualnie w oparciu najwyższej jakości słowiańskie i europejskie włosy posiadające naturalną łuskę włosową. Nie wykonujemy uzupełnień z włosów indyjskich, chińskich oraz innych pochodzenia poza europejskiego ze względu na nienaturalny efekt, jaki dają, oraz bardzo krótką trwałość.

Indywidualnie dobieramy jakość, gęstość i grubość włosów, które w całości uzupełnienia osadzane są techniką ręczną. Odpowiednią trwałość systemów uzupełnień włosów zapewniają profesjonalne sposoby mocowania oparte o hipoalergiczne taśmy, kleje oraz systemy samozatrzaskowe.

UZUPEŁNIANIE WŁOSÓW – ZABIEG, KTÓRY POKOCHASZ

Nie ma chyba na świecie kobiety, która nie marzy o pięknych, gęstych i zdrowych włosach. Niestety niezwykle często to, co nam dała natura, nie spełnia naszych oczekiwań. Na szczęście z pomocą przybywa nam nowoczesna technologia.

Uzupełnienie włosów jest „czymś więcej” niż standardowym zagęszczaniem włosów. W praktyce ten niechirurgiczny zabieg polega na umieszczaniu włosów naturalnego pochodzenia w specjalnej warstwie, która imituje nasz naskórek. Tak uzupełnione włosy są trwałe, łatwe w czesaniu i stylizacji a przy tym nie wymagają więcej pielęgnacji niż naturalne pasma.

Gęstość włosów dobieramy indywidualnie, w taki sposób, aby możliwa była pełna integracja naturalnych włosów z tymi uzupełnionymi – to znaczy, aby różnica między włosami własnymi i „dodatkowymi” była niewidoczna dla oka i niewyczuwalna w dotyku, także w przypadku włosów kręconych. Tego rodzaju zabieg stanowi prawdziwe wybawienie dla osób, które mają poważne problemy z łysieniem oraz zakolami.

Choć uzupełnianie włosów u mężczyzn, kobiet i dzieci jest bezpieczną i coraz bardziej popularną metodą, należy wykonywać ją wyłącznie w sprawdzonych salonach, posiadających odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie. Tylko zabieg przeprowadzony przez profesjonalistów daje gwarancje, że zarówno wykorzystane włosy, jak i pozostałe materiały są odpowiedniej jakości. Tutaj nie ma miejsca na eksperymenty, ponieważ w ich wyniku można trwale osłabić naturalną strukturę włosów i dodatkowo nabawić się poważnych reakcji alergicznych. Nie warto! Oddaj się w ręce fachowców z naszego salonu i zyskaj pewność najwyższej jakości usługi! 

Wykonujemy również usługi dodatkowe w zakresie regeneracji i pielęgnacji uzupełnień, jak również zabiegi dokładania włosów w uzupełnieniach. Zapraszamy do Łodzi na ulicę Lnianą 6. Rezerwacja pod numerem telefonu: 503 548 158.

Peruki naturalne

Peruki wraz z kompleksową obsługą jakie chcemy Państwu zaoferować to wieloletnie doświadczenie w tej branży - doradzamy w zakresie doboru koloru, rodzaju włosów, kształtu fryzury podkreślającego urodę. Polecamy zakupić peruki naturalne wykonane z włosów - słowiańskich i europejskich, nie zaś chińskich i indyjskich, które niestety najczęściej można spotkać na polskim rynku. Włosy słowiańskie są piękne i długo zachowują nienaganny wygląd. W naszej ofercie można znaleźć duży wybór peruk, zarówno damskich, męskich jak i tych przeznaczonych dla dzieci. Nasze produkty to nie tylko peruki onkologiczne. Prowadzimy także sprzedaż akcesoriów perukarskich (taśmy, treski). Zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi zakładkami na naszej stronie oraz oczywiście do kontaktu z nami!

Sukcesjia to nie tylko peruki

Jako profesjonalna firma zajmujemy się nie tylko sprzedażą peruk. Wykonujemy także wiele usług związanych zarówno z branżą perukarstwa jak i fryzjerstwa. Z uwagi na naszą pasję jaką jest fryzjerstwo w ofercie Sukcesji znajdują się także usługi w zakresie: koloryzacji, tonowania, zabiegów upiększających i rekonstrukcyjnych. Wykonujemy zabiegi keratynowe, nabłyszczające, które w bezpieczny sposób widocznie poprawiają jakość i wygląd naszych włosów. Gorąco zapraszamy do salonu Sukcesjia w celu poznania szczegółów oferowanych przez nas usług takich jak m.in przedłużanie włosów.

Zabiegi na perukach i włosach

Zajmujemy się między innymi zagęszczaniem włosów bazując na długim doświadczeniu w oparciu o sprawdzone metody. Naszym celem jest przywracanie włosom ich gęstości oraz utraconego blask, a posiadana przez nas wiedza pozwala nam na jego realizację. Zachęcamy również do skorzystania z innych zabiegów, które pojawiły się w naszej ofercie, takich jak m.in. uzupełnianie zbyt rzadkich włosów. W Sukcesji nie tylko kupisz peruki naturalne ale także pomożemy Ci poprzez profesjonalne zabiegi.

W przypadku jakichkolwiek pytania związanych z naszymi usługami czy też zakupem peruk naturalnych - zachęcamy do kontaktu osobistego - Łódź ul. Lniana 6. lub telefonicznego - 503 548 158. Dokładnie wyjaśnimy na czym polega dany zabieg i w jaki sposób będzie przez nas przeprowadzany.

ZAPASZAMY DO SALONU PERUK SUKCESJIA,

ŁÓDŹ UL. LNIANA 6.

REZERWACJA POD NUMEREM TELEFONU: 503 548 158