Dodatkowe usługi

  • Wykonujemy naprawy, regeneracje, dotkania, uzupełnienia włosów (również włosów nie zakupionych u nas),
  • Wszywamy silikon służący jako baza do doklejania włosów do skóry (również włosów nie zakupionych u nas),
  • Mocujemy systemy samozatrzaskowe do peruk, uzupełnień (również włosów nie wykonanych u nas),
  • Wykonujemy wszystkie zabiegi kosmetyczne, nakładanie kwasów, koloryzacje włosów,

Realizujemy również usługi zlecone za pomocą przesyłek. Prosimy w takim wypadku o wcześniejsze umówienie terminu. Wszystkie dodatkowe usługi wykonujemy zarówno dla naszych klientów, jak i zarówno dla klientów innych firm.
Realizujemy również usługi zlecone za pośrednictwem przesyłek. Prosimy w takim wypadku o wcześniejszą rezerwację terminu. 
Prowadzimy sprzedaż taśm do peruk, taśm do tupetów, systemów samozatrzaskowych, główek, spinek, kosmetyków do peruk i wielu innych akcesoriów. 

Wykonujemy treski, tresy, włosy na klipsach tzw. clip on, warkocze, dopinki, treski fryzjerskie. We wszystkich wyrobach gwarantujemy jakość najlepszych włosów słowiańskich lub europejskich. Gorąco polecamy nasze peruki naturalne. Istnieje możliwość zamówienia małych ilości tresek, fragmentów pasków tresek np. do komunii lub ślubu. Zapewniamy w tym celu fachowy pomiar głowy i dobór jakościowy włosów. Tresy, treski i dopinki tworzone są pod indywidualne zamówienie. 
Nie proponujemy włosów sztucznych, chińskich, indyjskich, które ze względu na swoją grubość nie zespalają się z włosami klientek, mają tendencje odstawania tzw. efekt ''spuchniętych włosów''. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi usługami takimi jak zagęszczanie włosów. Zapraszamy na tresy, treski, dopinki do salonu - Łódź, Lniana 6.

Peruki naturalne

Peruki wraz z kompleksową obsługą jakie chcemy Państwu zaoferować to wieloletnie doświadczenie w tej branży - doradzamy w zakresie doboru koloru, rodzaju włosów, kształtu fryzury podkreślającego urodę. Polecamy zakupić peruki naturalne wykonane z włosów - słowiańskich i europejskich, nie zaś chińskich i indyjskich, które niestety najczęściej można spotkać na polskim rynku. Włosy słowiańskie są piękne i długo zachowują nienaganny wygląd. W naszej ofercie można znaleźć duży wybór peruk, zarówno damskich, męskich jak i tych przeznaczonych dla dzieci. Nasze produkty to nie tylko peruki onkologiczne. Prowadzimy także sprzedaż akcesoriów perukarskich (taśmy, treski). Zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi zakładkami na naszej stronie oraz oczywiście do kontaktu z nami!

Sukcesjia to nie tylko peruki

Jako profesjonalna firma zajmujemy się nie tylko sprzedażą peruk. Wykonujemy także wiele usług związanych zarówno z branżą perukarstwa jak i fryzjerstwa. Z uwagi na naszą pasję jaką jest fryzjerstwo w ofercie Sukcesji znajdują się także usługi w zakresie: koloryzacji, tonowania, zabiegów upiększających i rekonstrukcyjnych. Wykonujemy zabiegi keratynowe, nabłyszczające, które w bezpieczny sposób widocznie poprawiają jakość i wygląd naszych włosów. Gorąco zapraszamy do salonu Sukcesjia w celu poznania szczegółów oferowanych przez nas usług takich jak m.in przedłużanie włosów.

Zabiegi na perukach i włosach

Zajmujemy się między innymi zagęszczaniem włosów bazując na długim doświadczeniu w oparciu o sprawdzone metody. Naszym celem jest przywracanie włosom ich gęstości oraz utraconego blask, a posiadana przez nas wiedza pozwala nam na jego realizację. Zachęcamy również do skorzystania z innych zabiegów, które pojawiły się w naszej ofercie, takich jak m.in. uzupełnianie zbyt rzadkich włosów. W Sukcesji nie tylko kupisz peruki naturalne ale także pomożemy Ci poprzez profesjonalne zabiegi.

W przypadku jakichkolwiek pytania związanych z naszymi usługami czy też zakupem peruk naturalnych - zachęcamy do kontaktu osobistego - Łódź ul. Lniana 6. lub telefonicznego - 503 548 158. Dokładnie wyjaśnimy na czym polega dany zabieg i w jaki sposób będzie przez nas przeprowadzany.

ZAPASZAMY DO SALONU PERUK SUKCESJIA,

ŁÓDŹ UL. LNIANA 6.

REZERWACJA POD NUMEREM TELEFONU: 503 548 158